شناسه : 10642
س., 02/05/2019 - 12:36
نویسنده : adminkermanshah
با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه در کرمانشاه

همایش بزرگ حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه در دهه مبارک فجر برگزار شد

در مراسمی با حضور حجة الاسلام دکتر صادقی معاون فرهنگی رئیس قوه قضائیه ، مسئولان قضایی استان، مدیران کل ،فرماندهان نظامی و انتظامی و جامعه حقوقی استان برگزار شد، سردار ریحانی به ضرورت بهره گیری تخصصی از ظرفیت بسیج حقوق دانان در خدمت به مردم و عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی پرداخت و از همه مسؤلان خواست تا در جهت پیشبرد برنامه های تخصصی بسیج حقوق دانان با این سازمان همکاری نمایند. فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان همچنین افزود : همه مسئولان از ظرفیت حقوق دانان بسیجی در جهت خدمت به مردم ونظام اسلامی درعرصه های تخصصی حقوقی و قضایی استفاده نمایند.

در مراسمی با حضور حجة الاسلام  دکتر صادقی معاون فرهنگی رئیس قوه قضائیه ، مسئولان قضایی استان، مدیران کل ،فرماندهان نظامی و انتظامی و جامعه حقوقی استان برگزار شد، سردار ریحانی به ضرورت بهره گیری تخصصی از ظرفیت بسیج حقوق دانان در خدمت به مردم و عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی پرداخت و از همه مسؤلان خواست تا در جهت پیشبرد برنامه های تخصصی بسیج حقوق دانان با این سازمان همکاری نمایند. فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)  استان همچنین افزود : همه مسئولان از ظرفیت حقوق دانان بسیجی در جهت خدمت به مردم ونظام اسلامی درعرصه های تخصصی حقوقی و قضایی استفاده نمایند.

img_1944_0.jpg

 

در این مراسم که  قضات ، اساتید حقوق ، وکلا و مشاورین حقوقی ، سردفتران و دفتریاران ، کارمندان حقوقی قضایی، کارشناسان رسمی دادگستری، نمایندگان حقوقی ادارات و نهادها ، مدیران و کارشناسان مؤسسات حقوقی ، مدیران و کارشناسان  دفاتر خدمات قضایی ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی حقوق و فارغ التحصیلان حقوق از سراسر استان حضور داشتند،حجة الاسلام  دکتر صادقی معاون فرهنگی رئیس قوه قضائیه در سخنانی اظهار داشت:حمایت از تولید و جلوگیری از ورشکستگی تولید از جمله اقدامات دادگستری در سراسر کشور است.ایشان در ادامه افزود:که مشکلات کشور ناشی از نبود تفکر بسیجی برسازمان ها است و مشکلاتی که سیستم بانک ها و سیستم مالی و ارزی بر سر مردم میاورد دادگستری در حال جلوگیری از آن است.

در این مراسم  که با مداحی در وصف دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) همراه بود، جناب آقای رسول بهرامی پور رئیس جدید سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سخنانی با تقدیر و تشکر از حسن اعتماد فرماندهی و مسئولان سپاه استان  و تقدیر و تشکر از مسئولان و مدعوین محترم در برنامه اظهار داشت: برنامه های سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در آینده نزدیک در یک نشست خبری به اطلاع مردم عزیز، مسئولان و جامعه حقوقی استان خواهد رسید. ایشان در عین حال با اعلام آمادگی کامل برای همکاری با کلیه ادارات و نهادهای سطح استان به ویژه نهادهای حقوقی و قضایی  در جهت همکاری تخصصی ابراز امیدواری کرد با مساعدت و تلاش همه دلسوزان انقلاب در قشر حقوق دانان،جامعه حقوقی و به ویژه رئیس کل محترم دادگستری استان به عنوان رئیس شورای قضایی استان،جبهه حقوق دانان انقلابی جهت خدمت بیشتر به جامعه اسلامی و مردم عزیزمان در سطح استان شکل بگیرد.

 

img_1930.jpg

لازم به ذکر است آقای رسول بهرامی پور که اخیرا عهده دار مسئولیت سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه شده اند،،داری تحصیلات کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی. پژوهشگر،عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی،عضو فعال بسیج اساتید،فعال امور فرهنگی و اجتماعی ، عضو سرای اهل قلم خانه کتاب ایران و عضو خانه نخبگان بسیج بوده که به عنوان مدرس دانشگاه سابقه سال ها تدریس در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را در رزومه خویش دارد. تألیف کتابهایی همچون:حقوق متهم تحت نظری در نظام  حقوق کیفری ایران،بررسی تطبیقی حقوق متهم تحت نظردر نظام کیفری ایران و فرانسه،ضابطین دادگستری،وکالت تبرعی از آثار علمی ایشان می باشد که به جامعه علمی و حقوقی عرضه شده است.همچنین نگارش چندین مقاله علمی پژوهشی،علمی ترویجی،علمی تخصصی و کنفرانس ملی از دیگر فعالیت های علمی وی به شمار می آید و تجربه 15 ساله کار حقوقی و قضائی از دیگر افتخارات نامبرده می باشد. همچنین  ایشان سال ها در مسؤلیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی ، حقوقی و قضایی  در سطح رده های بسیج و سپاه استان کرمانشاه مشغول خدمت بوده است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید