شناسه : 10645
س., 02/05/2019 - 13:00
نویسنده : adminkermanshah
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص):

بسیج حقوق دانان باید مطالبه گر حقوق عامه باشد

سردار ریحانی به ضرورت بهره گیری تخصصی از ظرفیت بسیج حقوق دانان در خدمت به مردم و عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی پرداخت و از همه مسؤلان خواست تا در جهت پیشبرد برنامه های تخصصی بسیج حقوق دانان با این سازمان همکاری نمایند. فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان همچنین افزود : همه مسئولان از ظرفیت حقوق دانان بسیجی در جهت خدمت به مردم ونظام اسلامی درعرصه های تخصصی حقوقی و قضایی استفاده نمایند.

img_1923.jpg

 

در این مراسم سردار ریحانی  فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) به ضرورت بهره گیری تخصصی از ظرفیت عظیم  بسیج در تمامی بخش ها به ویژه عرصه تخصصی  فعالیت حقوق دانان پرداخت و اظهار داشت سازمان بسیج حقوق دانان با بکارگبری حقوق دانان بسیجی سطح استان طرح های بزرگی همچون طرح آموزش همگانی حقوق ، طرح هر مسجد یک حقوق دان، طرح های پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی حقوقی و ایجاد هیئت های اندیشه ورز در اجرای منویات مقام معظم رهبری و تعامل و همکاری تخصصی با سازمان ها و نهادهای مختلف را باید در دستور کار خود قرار دهد.

img_1921_0.jpg

 

سردار ریحانی در ادامه از حمایت کامل سپاه استان در جهت پیشبرد برنامه ها و مأموریت های سازمان بسیج حقوق دانان خبر داد و افزود نیروهای بسیجی دارای تحصیلات و تخصص حقوقی با انگیزه بیشتر با سازمان بسیج حقوق دانان همکاری نمایند.

 سردار ریحانی در ادامه افزود: یکی از رده های همین نعمت بسیج ، سازمان بسیج حقوق دانان است که امروز با حضور حقوق دانان مؤمن و متعهد در تعامل تخصصی با قوای سه گانه در حل مشکلات حقوقی و قضایی کشور کار جهادی انجام می دهد.ایشان در ادامه افزودند:بسیج حقوق دانان باید مطالبه گر حقوق عامه باشد و با روحیه بسیجی در این عرصه فعال باشد.

 

p_20190205_092817.jpg

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) همچنین افزودند:تولد بسیج تفرقه را به وحدت،ترس را به شجاعت و حقارت را به عظمت تبدیل کرد و ما امروز مفتخریم که در مقابل چهل سالد شیاطین دنیا و در راس آنها آمریکا ایستاده ایم.سردار ریحانی خاطر نشان کرد: جامعه قضات و جامعه حقوقی ما جامعه ارزشمندی است و باید با روحیه و تفکر بسیجی این رویه ادامه داشته باشد.

img_1927.jpg

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید