شناسه : 13786
س., 05/19/2020 - 20:03
نویسنده : adminkermanshah

جلسه انجمن تخصصی سردفتران و دفتریاران سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با حضور اعضاء این انجمن تخصصی برگزار شدبرگزار شد

جلسه انجمن تخصصی سردفتران و دفتریاران سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با حضور اعضاء این انجمن تخصصی متشکل از سران دفاتر و دفتریاران اسناد رسمی و همچنین سران دفاتر ازدواج و طلاق استان در محل کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه برگزار گردید

img-20200519-wa0000_0.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ،جلسه انجمن تخصصی سردفتران و دفتریاران سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با حضور اعضاء این انجمن تخصصی متشکل از سران دفاتر و دفتریاران اسناد رسمی و همچنین سران دفاتر ازدواج و طلاق استان در محل کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سید مجید حبیبی رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه در سخنانی ضمن خوشامدگویی و آرزوی قبولی طاعات همگان ؛ مطالبی را در خصوص جایگاه بسیج از نگاه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) بیان داشتند . وی با بیان این مطلب که با روحیه بسیجی بن بستی در کشور وجود نخواهد داشت به ریل گذاری صحیح و درست این نهاد مقدس در زمینه ها و عرصه های گوناگون در کشور و در برهه های مختلف و حساس اشاره کردند .

حبیبی در ادامه با اشاره به بند ۶۷ سیاست های کلی برنامه ششم توسعه ؛ ابلاغی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) زیر فصل امور حقوقی و قضایی و لزوم " توسعه ثبت رسمی اسناد و املاک و مالکیت‌های معنوی و ثبت رسمی مالکیت‌های دولت و مردم بر املاک و اراضی کشور در نظام کاداستر و گسترش فناوری‌های نوین در ارائه خدمات ثبتی " به اهمیت و جایگاه این موضوع از نگاه رهبری معظم انقلاب پرداختند .

وی در پایان ، از روز قدس به عنوان یادگار ارجمند و ماندگار حضرت امام (ره) یاد کردند و بر بزرگداشت و گرامیداشت این روز علیرغم محدودیت های اعمال شده به سبب ویروس کرونا تاکید نمودند.

در ادامه جلسه اعضا به بحث و بررسی و تبادل نظر پیرامون نقش آفرینی سردفتران و دفتریاران بسیجی در جهت حل مشکلات حقوقی مردم به ویژه حقوق ثبتی پرداختند. در این جلسه احکام جناب آقایان سیدمجید حبیبی به سمت رئیس انجمن تخصصی سردفتران و دفتریاران شهید محمد سعید جعفری و آقای سلیمان نظری به سمت دبیر این انجمن به آنان تودیع شد.

img-20200519-wa0001_1.jpg

img-20200519-wa0002_0.jpg

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید