شناسه : 25476
د., 11/30/2020 - 21:21
نویسنده : kadmin
در ۲۴ ساعت گذشته اتفاق افتاد؛

ثبت ۹ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۹ کرمانشاهی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته خبر داد.

۱

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از  خبرنگار مهر، مهدی محمدی ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۹ مورد مثبت بستری مبتلا به کرونا و ۱۳۵ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی شدند.

وی افزود: هم‌اکنون ۷۲۸ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۹ نفر است که از این تعداد سه مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد جان باختگان افزود: در شهرستان‌های اسلام آباد غرب و کنگاور ۲ نفر و در هریک از شهرستان‌های سنقر و قصرشیرین یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۲۶۰ نفر رسید.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۱ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۶۷ نفر از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید