رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه:

در گام دوم انقلاب اسلامی بر اساس بیانات مهم مقام معظم رهبری همه قوا و دستگاهها و جوانان عزیز رسالت‌های سنگینی برعهده دارند

نشست هم اندیشی جمعی از حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه صبح امروز در سالن اجتماعات شهدای بسیج اقشار سازمان بسیج حقوق دانان برگزار شد.

img_2255.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،نشست هم اندیشی جمعی از حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه امروز صبح در سالن اجتماعات شهدای بسیج اقشار سازمان بسیج حقوق دانان برگزار شد. در این نشست ابتدا رسول بهرامی پور رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم اظهار داشت در گام دوم انقلاب اسلامی بر اساس بیانات مهم مقام معظم رهبری همه قوا و دستگاهها و جوانان عزیز رسالت‌های سنگینی برعهده دارند و بسیج حقوقدانان نیز خود را مکلف به پیگیری اجرای منویات مقام معظم رهبری می داند و تکالیف سنگینی در حوزه مطالبه گری و تحقق عدالت و مبارزه با فساد دارد که با حضور حقوق دانان برجسته و انقلابی استان کرمانشاه پیگیری خواهد شد.

img_2294.jpg

در ادامه این نشست حاضران به بیان دیدگاه ها و نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مورد استقبال رئیس سازمان بسیج حقوق دانان قرار گرفت.

 

img_2251.jpg

***

img_2268.jpg

 

 

گزارش تصویری این همایش در صفحه اول سایت و یا در قسمت چند رسانه ای قرار گرفته است.

455702621_89987_0.jpg

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.