دیدار مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه

مدیر کل صداوسیما:رسانه استان در کنار مردم مطالبه گر حقوق عامه خواهد بود و آماده همکاری با سازمان بسیج حقوقدانان در این حوزه می باشد

رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه، ضمن تبریک انتصاب جناب آقای امیری ، برای ایشان در این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق نمود. بهرامی پور همچنین اظهار داشت که رسالت صدا و سیما در جبهه فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمن بی بدیل است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه، مدیر و مسئولان سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه دیدار نمودند. در این دیدار رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه، ضمن تبریک انتصاب جناب آقای امیری ، برای ایشان در این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق نمود. بهرامی پور همچنین اظهار داشت که رسالت صدا و سیما در جبهه فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمن بی بدیل است.

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه آمادگی کامل حقوق دانان بسیجی و اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج حقوقدانان برای همکاری با صدا سیما به ویژه در حوزه مطالبه حقوق عامه را اعلام نمود.

در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب باید مورد تبیین نخبگان قرار گیرد. افشین امیری همچنین از همکاری اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج حقوق دانان استقبال نمود و افزود که رسانه استان در کنار مردم مطالبه گر حقوق عامه خواهد بود و آماده همکاری با سازمان بسیج حقوق دانان در این حوزه می باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.