فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:

سکوی پرتاب و شتاب کشور در تمام عرصه‌ها توسل به فرهنگ شهادت است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، سکوی پرتاب و شتاب کشور در تمام عرصه‌ها را توسل به فرهنگ شهید و شهادت دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری بازی دراز، سردار بهمن ریحانی امروز جمعه در مراسم بزرگداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز که در ارتفاعات بازی دراز در محل این یادمان برگزار شد، ضمن تقدیر و خوش آمد گویی از دست اندرکاران و شرکت کنندگان در این مراسم گفت: خوش آمد می‌گوئیم به تمام آحادی که بر اساس اعتقاداتی محکم در این جغرافیای مقدس و ارزشمند جمع شده‌اند.
وی افزود: ۴۰ سال عزت و سرافرازی را با فراز و نشیب‌های زیادی پشت سر گذاشتیم و همه این عزت و سربلندی که امروز دشمنان ما را در همه دنیا ناراحت و عصبانی کرده بر اساس تمسک و توسل به فرهنگ ناب عاشورایی، فرهنگ دفاع مقدس، تفکر بسیج و فرهنگ عشق و شهادت است.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: امروز بر اساس همین فرهنگ بوده که همه مشتاقان و زائران را سراسر کشور به اینجا کشانده است.
سردار ریحانی تاکید کرد: سکوی پرتاب ما و شتاب ما در تمام صحنه‌ها توسل و تمسک به فرهنگ شهید و شهادت بوده است.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: به حمد خدا این انقلاب و ملت سرافراز چهل ساله دوم و چهل ساله‌های صدام و هزارم را هم پشت سر خواهد گذاشت.
این مسئول گفت: مقام عظمای ولایت در گام دوم انقلاب بیانیه‌ای ارزشمند و توصیه‌هایی نه فقط به لحاظ پدرانه و نصیحت بلکه یک راهبرد تاریخی برای تاریخ جدید و یک ریل گذاری جدید و ریل جدید سیاسی برای حرکت و تداوم این انقلاب بیان فرمودند.
وی تصریح کرد: ایشان از جوانان و جوانان در تمام عرصه‌ها صحبت فرمودند اما برای ۴۰ ساله‌های بعدی انقلاب حرکت را جوانان ذکر کردند.
سردار ریحانی با بیان اینکه آن محرکه و آن مؤلفه اصلی حرکت در تمام صحنه‌ها جوانان هستند، یادآور شد: ایشان هفت توصیه مهم در این بیانیه داشتند که به دو توصیه مهم آن اشاره می‌کنم.
سردار ریحانی اولین توصیه را علم و پژوهش دانست و گفت: آنچه که باعث ترقی ملت‌ها و جوامع شده علم و پژوهش است.
وی تصریح کرد: همانطور که ایشان فرمودند جهان استکبار به سرکردگی آمریکا با رسیدن به علم و تولید امروز به دنیا فخر می‌فروشد و به دنبال تسلط بر افکار دیگران است.
ریحانی تاکید کرد: همان طور که معظم له فرمودند ما به دنبال این سوءاستفاده نیستیم اما با رسیدن به علم و پژوهش و چرخه تولید و اقتصاد به حمد خدا این حرکت را ادامه خواهیم داد.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: این چنین هم شده است امروز به لحاظ پیشرفت و حرکت علمی در دنیا جایگاه یازدهم و در منطقه جایگاه اول را داریم.
سردار ریحانی ادامه داد: توصیه دیگر ایشان اخلاق دیانت و تقوا است و این دو مصداق و مؤلفه ای است که جهت ما را درست نشان می‌دهد حرکت ما را بسیار سریع خواهد کرد.
وی تاکید کرد: تقوا و تعهد و انقلابی بودن از مصادیق این توصیه است و به حمد خدا ملت سربلند ایران نشان داده که این چهل سال بر اساس تقوا و مقاومت ایستادگی از خود گذشتگی در همه صحنه‌ها موفق بوده است.
این مسئول تصریح کرد: بخش زیادی از کسانی که امروز اینجا آمده‌اند عزیزان و زائرینی هستند که مشکلاتی در سیلو جغرافیای زندگی آنها اتفاق افتاده است اما علی رغم این مشکلات مشتاقانه برای تمسک به این فرهنگ لبیک به این فرهنگ و لبیک به فرمایشات مقام عظمای ولایت حضور پیدا کردند.
سردار ریحانی تاکید کرد: ما تا زمانی که بر اساس این فرهنگ این اصول انقلابی بودن و در صحنه بودن باشیم ملتی سرفراز هستیم.
وی با بیان اینکه کشور ایران این ۴۰ ساله مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت و همه این مشکلات با بیم‌ها و امیدهای روبرو شد، گفت: ابتدا با بیم اما با سربلندی و عزت به خدا این تحریم‌ها و تهدیدهای دشمن را پشت سر خواهیم گذاشت و شتاب حرکت مان پر سرعت تر خواهد شد و دشمنان ما خار و ذلیل‌تر می‌شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.