به دنبال انتصاب رئیس جدید دادگستری شهرستان کنگاور صورت گرفت؛

دیدار مدیر کانون بسیج حقوق دانان شهرستان کنگاور با رئیس دادگستری این شهرستان

سلگی، مدیر کانون بسیج حقوق دانان کنگاور: قطعاًهمکاری دادگستری با بسیج حقوق دانان گام موثری درکاهش پرونده های دادگستری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،به دنبال انتصاب قاسم نظری به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان کنگاور، مسئول کانون بسیج حقوق دانان در معیت فرماندهی و مسئول حقوقی ناحیه مقاومت این شهرستان با ایشان دیدارو گفتگو کردند.
در این جلسه که در دادگستری شهرستان کنگاور برگزار شد، ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید دادگستری شهرستان کنگاور توسط حاضرین درجلسه ، احمدسلگی مدیر کانون بسیج حقوق دانان این شهرستان ضمن تشریح مجدد اهداف کانون و اشاره به ظرفیت عظیم و کارآمدی بسیج در حل نمودن مشکلات کشور در ابعاد گوناگون ، آگاهی بخشی مسائل حقوقی در سطح جامعه را یکی از راهکارهای عمده جلوگیری از کثرت پرونده های قضایی در محاکم دانستندو افزودند قطعاًهمکاری دادگستری با بسیج حقوق دانان گام موثری در این راستا می باشد.
قاسم نظری نیز در این دیدار ضمن استقبال از برنامه های کانون ، برگزاری جلسه تخصصی با متولیان امر را خواستار شدند و آمادگی خود را برا اجرای برنامه های کانون اعلام نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.