پیام تبریک سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به مناسبت هفته قوه قضاییه و سالگرد شهادت شهید مظلوم مرحوم آیت الله بهشتی ( رضوان اله تعالی علیه )

« این هفته بسیار بجا به نام قوه قضاییه نامگذاری شده است » (مقام معظم رهبری)

سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و سالگرد شهادت شهید مظلوم مرحوم آیت الله بهشتی ( رضوان الله تعالی علیه ) بیانیه ای صادر نمود.

پیام تبریک سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به مناسبت هفته قوه قضاییه و سالگرد شهادت شهید مظلوم مرحوم آیت الله بهشتی ( رضوان اله تعالی علیه )

« این هفته بسیار بجا به نام قوه قضاییه نامگذاری شده است    » (مقام معظم رهبری)

 

تاریخ گواهی می دهد که ملت ما در فاجعه بزرگ هفتم تیر هفتاد و دو تن بی گناه به عدد شهدای کربلا از دست داد . دشمنان پلید و منافقین کور دل گروهی را شهید نمودند که از مغزهای متفکر و خدمتگذاران فعال و صدیق که برای مشورت در مصالح کشور گرد هم آمده بودند . شهدای عالی قدر هفتم تیر عزیزانی بودند که هرکدام در انقلاب شخصیت ممتازی بودند و شخصیتی مثل شهید مظلوم مرحوم آیت الله بهشتی ( رضوان اله تعالی علیه ) در میان آنها برجسته بود و به فرمایش مقام معظم رهبری « ما به شهدای هفتم تیر افتخار می کنیم » .

سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه این ایام  را که به نام هفته قوه قضاییه نام گذاری شده است به همه کرسی نشینان منصب قضاوت به ویژه کارکنان اداری و قضایی قوه قضاییه و دستگاه قضایی استان کرمانشاه  تبریک عرض نموده و آمادگی حقوق دانان بسیجی ، مؤمن ، متعهد و انقلابی را برای هرگونه همکاری تخصصی مورد نیاز با بخش های حقوقی و قضایی دادگستری اعلام می نماید  .

امید می رود  با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج)  دستگاه عدلیه کشور و به ویژه استان کرمانشاه در راه اجرای عدالت و احقاق حق در جامعه اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی همچون ایثارگران اسلام و انقلاب تلاش و کوشش خستگی ناپذیر را سرلوحه کار خویش قرار دهند .  انشالله

سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.