بمناسبت هفته قوه قضاییه؛

دیدارهای مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با مسئولین قضایی و قضات استان

بهرامی پور:آماده هرگونه همکاری تخصصی در عرصه های مورد نیاز انقلاب با دستگاه قضایی هستیم

url_3.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ،به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و سالگرد شهادت آیت الله بهشتی ، مدیر و کارکنان سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با مسئولان و قضات استان دیدار نمودند .در این دیدارها رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و تجلیل از خدمات قضات بسیجی و خدمتگزار تصریح نمود :بسیج حقوق دانان آمادگی هرگونه همکاری تخصصی در عرصه های مورد نیاز انقلاب با دستگاه قضایی می باشد.وی همچنین این هفته را فرصت مناسبی برای تجلیل از خدمات کارکنان خدوم دستگاه قضایی دانست و ابراز امیدواری کرد همه بخش های دستگاه قضایی بتوانند در جهت شناسایی آسیب‌های حقوقی و ارائه خدمات بیشتر به مردم از ظرفیت بسیج حقوق دانان استفاده نمایند. در این دیدارها قضات محترم به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

img-20190625-wa0000_1.jpg

دکتر توسلی زاده قائم مقام دادگستری کل استان کرمانشاه ضمن تقدیر از خدمات سازمان بسیج حقوق دانان و با اعلام آمادگی همکاری اظهار داشت :امیدواریم با تحولات صورت گرفته در سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه مردم و جامعه استان از خدمات این سازمان بهره مند گردند .

img_2384.jpg

جناب آقای همت محمدی قائم مقام سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه نیز با تجلیل از عملکرد فعالانه بسیج حقوق دانان،نقش هدایتگری این سازمان در انسجام بخشی جامعه حقوقی وفادار به انقلاب اسلامی را مثبت ارزیابی و بر همکاری سازمان قضایی نیروهای مسلح با بسیج حقوق دانان تاکید نمود .

img_2707.jpg

جناب آقای جبار تجری معاون قضایی و رئیس شورای حل اختلاف دادگستری استان کرمانشاه نیز در سخنانی اظهار داشت ما همه سرباز نظام و انقلاب هستیم و آماده هرگونه همکاری در جهت کاهش آسیب‌های حقوقی در جامعه به ویژه در حوزه کاری شوراهای حل اختلاف هستیم.

img_2694.jpg

جناب آقای سید سعید موسوی دادستان نظامی استان کرمانشاه در سخنانی با اشاره به اینکه سازمان بسیج حقوق دانان ظرفیت بسیار مناسبی جهت شناسایی آسیب هاست اظهار داشت که با تشکیل انجمن‌های تخصصی می‌توان به آسیب شناسی مشکلات حقوقی و تلاش در جهت رفع آنها به منظور خدمتگزاری به مردم اقدامات قابل توجهی به جامعه اسلامی ارائه نمود.وی در ادامه خواستار تشکیل انجمن تخصصی قضات نظامی در جهت بررسی تخصصی موضوعات مرتبط با حوزه کاری دادسراهای نظامی در زمینه های مختلف شد و آمادگی همکاری با بسیج حقوق دانان را اعلام نمود.

img_2705.jpg

جناب آقای مهدی اکرمی از قضات دستگاه قضایی استان با استقبال از برنامه های علمی و پژوهشی سازمان بسیج حقوق دانان توجه به نتایج برنامه ها را مهم دانسته و نتیجه گرایی بررسی‌های صورت گرفته گروه‌های تخصصی را حائز اهمیت دانست .

img_2699.jpg

آقای کیوان رضایی از قضات دستگاه قضایی استان نیز ضمن اعلام آمادگی همکاری اظهار نمود : با بهره‌گیری از ظرفیت‌ بسیج حقوق دانان می‌توان خدمات موثری به جامعه ارائه کرد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.