با حضور دکتر توسلی زاده:

سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان کرمانشاه برگزار گردید.

سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با حضور اعضا در محل سالن جلسات کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با حضور اعضا در محل سالن جلسات کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان کرمانشاه برگزار شد.

20190721_162435.jpg

در ابتدای این جلسه رسول بهرامی پور دبیر هیئت و مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ضمن عرض خیر مقدم به حاضران و مدعوین محترم و تشریح اقدامات پیرامون مصوبات جلسه قبل اظهار داشت : به حمدالله بیش از ۷۰ درصد مصوبات جلسه قبل این هیئت در مراحل اجرایی قرار گرفته و برخی از آنها نیز در حال اجراست.

20190721_162411.jpg

وی همچنین به لزوم توجه به تحلیل ابعاد حقوقی بیانیه گام دوم انقلاب و تلاش در جهت اجرایی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری در این بیانیه پرداخت.

در ادامه دکتر توسلی زاده رئیس هیئت اندیشه ورز استان کرمانشاه به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب برای حاضرین پرداخت و اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب یک منشور و چراغ راه برای مردم و مسئولان است.

ایشان در ادامه افزودند:مطالبه گری در زمینه حقوق عامه و شناسایی آسیب های حقوقی و همچنین مبارزه با فقر حقوقی جامعه از جمله وظایف ما در این سازمان است.

در ادامه این جلسه ، آقای حبیبی رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان کرمانشاه ، آقای سلیمی رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمانشاه، آقای نظری نایب رئیس کانون سران دفاتر ازدواج و طلاق استان،آقای غلامی مسئول حقوقی صدا و سیما ، آقای لطیفی استاد دانشگاه و آقای بیگ رضایی مدیر دفتر دیوان عدالت اداری در استان کرمانشاه ، به بیان دیدگاه های خود پیرامون دستور جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بزودی گزارش تصویری این جلسه در سایت بارگذاری شده و در قسمت "چند رسانه ای"  و در بخش تصاویر این سایت و یا در صفحه نخست همین سایت قابل دسترسی خواهد بود.

این خبر در حال تکمیل است...

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.