بازدید مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان از کانون بسیج حقوق دانان شهرستان اسلام آباد غرب

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:تشکیل بسیج حقوق دانان در شهرستان های استان کرمانشاه کار ارزشمندی در جهت جذب و سازماندهی تخصصی حقوق دانان انقلابی است

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه امروز از کانون بسیج حقوق دانان شهرستان اسلام آباد غرب بازدید و در جریان اقدامات صورت گرفته در خصوص تشکیل و جذب حقوق دانان به شجره طیبه بسیج در سطح شهرستان قرار گرفت.

img-20190729-wa0004.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،رسول بهرامی پور، مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه امروز از کانون بسیج حقوق دانان شهرستان اسلام آباد غرب بازدید و در جریان اقدامات صورت گرفته در خصوص تشکیل و جذب حقوق دانان به شجره طیبه بسیج در سطح شهرستان قرار گرفت.رسول بهرامی پور پس از این بازدیدبا فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اسلام آباد غرب دیدار نمود.

در این دیدار،سرهنگ باوند پورفرمانده سپاه اسلام آبادغرب در سخنانی با اعلام آمادگی بسیج حقوق دانان شهرستان جهت اجرای ماموریت های تخصصی اظهار داشت:تشکیل بسیج حقوق دانان در شهرستان ها کار ارزشمندی در جهت جذب و سازماندهی تخصصی حقوق دانان انقلابی دانست.

در این دیدار رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده سپاه اسلام آباد غرب در تقویت و توسعه کانون بسیج حقوق دانان،اقدامات و فعالیت های این کانون را مطلوب ارزیابی و بر استمرار فعالیت های این کانون تاکید کرد.

بهرامی پور همچنین اجرای طرح آموزش همگانی حقوق و مطالبه گری حقوق عامه را یکی از ماموریت های اساسی بسیج حقوق دانان دانست و اجرای آن را در سطح شهرستان خواستار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.