گفتگوی زنده مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با سیمای استانی زاگرس

رسول بهرامی پور:مطالبه گری حقوق عامه از مطالبات مقام معظم رهبری و رسالت سازمان بسیج حقوق دانان است

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در قاب رسانه استانی به تشریح ماموریت ها و وظایف سازمان بسیج حقوق دانان استان پرداخت

20190730_170708.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در قاب رسانه استانی به تشریح ماموریت ها و وظایف سازمان بسیج حقوق دانان استان پرداخت.

رسول بهرامی پور در این گفتگو،افتتاح کانون های بسیج حقوق دانان در شهرستان های استان کرمانشاه را یکی از اقدام هایرا بسیار موثر در سال جاری دانست و اضافه کرد:اکنون تمامی شهرستان های استان کرمانشاه دارای کانون شده و تمرکز از مرکز استان برداشته شده است وبستر نقش آفرینی حقوق دانان بسیجی و انقلابی در این شهرستان ها فراهم شده است.

img-20190730-wa0003.jpg

وی همچنین با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت:امروز مطالبه گری در زمینه حقوق عامه و عدالت گستری در جامعه از خواسته های اساسی معظم له می باشد و سازمان بسیج حقوق دانان رسالت مهمی را در این حوزه بر عهده دارد.

رسول بهرامی پور در ادامه به پرسش مجری بخش خیری ۱۶:۳۰ شبکه استانی زاگرس درباره نقش سازمان بسیج حقوق دانان و چگونگی آگاهی بخشی این سازمان در زمینه مسائل حقوقی اظهار داشت:امروز ر جامعه فقر حقوقی وجود دارد و سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در این زمینه و همچنین به منظور آگاهی بخشی حقوقی به جامعه نقش آفرینی می کند.ایشان یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه را افتتاح طرح آموزش همگانی حقوق و "هر مسجد یک حقوق دان" دانست و افزود:اجرای این طرح در ۴۲ مسجد در سطح استان اجرا خواهد شد که امیدواریم با اجرای این طرحنهضت حقوق آموزی شاهد کاهش اختلافات حقوقی در بین مردم عزیزمان باشیم.

بهرامی پور با اشاره به برگزاری جلسات هیئت اندیشه ورز استان و نقش آن اظهار داشت:این هیئت متشکل از حقوق دانان و مسئولین برجسته حقوقی و قضایی استان است و نقش بسزایی در هم اندیشی و هم فکری برای ایجاد بستری مناسب برای حل معضلات و مشکلات حقوقی و قضائی استان دارد. وی در این گفتگو از همه حقوق دانان دلسوز و انقلابی درخواست کرد تا با مراجعه به کانون های بسیج حقوق دانان شهرستان های استان کرمانشاه و عضویت در این مجموعه،یار و همراه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در خدمتگذاری به مردم شریف استان باشند.

img-20190730-wa0002.jpg

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.