به مناسبت روز خبرنگار؛

سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه روز خبرنگار را تبریک گفت

مدیریت روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،به مناسب ۱۷ مرداد روز خبرنگار،پیام تبریکی به این رزمندگان اهل قلم و مجاهد اعلام داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.
و سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.
خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است. مسؤول در قبال ملت و کشور، مسؤول در قبال باورها و اعتقادات مردم،مسؤول در قبال منافع ملی،مسؤول در قبال تجاوز فکری و اندیشه‏‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی،مسؤول در قبال اخلاق جامعه ،مسؤول در قبال کژاندیشی و کژ رفتاری‏های اداره ‏کنندگان کشور.
و این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند،بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد و خبرنگار به جایگاهی می‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی‏بیند.
مدیریت روابط عمومی و فضای مجازی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ضمن تبریک به تمامی خبرنگاران ایران اسلامی،برای آنان از درگاه ایزد منان آرزوی توفیق در خدمت رسانی به جامعه را از درگاه حضرت باری تعالی مسئلت می نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.