انعقاد تفاهم نامه مشترک همکاری دادگستری کل و سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه

دکتر توسلی زاده:با مشارکت بسیج حقوق دانان آگاه‌سازی حقوقی به مردم در راستای کنترل و کاهش ورودی پرونده های قضایی صورت خواهد گرفت و این کار از مساجد آغاز خواهد شد.

img-20190923-wa0018.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه ،به موجب این تفاهم نامه که به امضای رئیس کل دادگستری استان و مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه رسیده است، طرفین در جهت توسعه و تقویت بسیج حقوق دانان و استفاده از ظرفیت حقوق دانان  بسیجی و انقلابی در عرصه های فرهنگی، آموزشی،پیشگیری از وقوع جرم ،اجرای طرح آموزش همگانی حقوق و هر مسجد یک حقوق دان،مطالبه گری حقوق عامه و دیگر عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی و حوزه‌های تخصصی حقوقی و قضایی با یکدیگر همکاری می نمایند.

در این جلسه دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بسیج حقوق دانان را بهترین ظرفیت برای اجرای برنامه‌های خدمات رسانی حقوقی و قضایی به مردم دانست و افزود: با مشارکت بسیج حقوق دانان آگاه‌سازی حقوقی به مردم در راستای کنترل و کاهش ورودی پرونده های قضایی صورت خواهد گرفت و این کار از مساجد آغاز خواهد شد.

همچنین رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان نیز اظهار داشت:حقوق دانان بسیجی و انقلابی در جهت تعامل و هم افزایی با دستگاه قضایی استان،بیش از پیش آماده همکاری لازم با دادگستری استان در راستای تقویت کارآمدی نظام قضایی هستند.

img-20190923-wa0020.jpg

میانگین امتیاز داده شده: +

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.