بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از موکب دادگستری و نحوه خدمات رسانی به زوار در شهرستان قصرشیرین

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در شهرستان قصرشیرین و بازدید از موکب حسن القضای حسین  متعلق به دادگستری، بر خدمات رسانی ارزنده به زوار حرمین شریفین تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از سایت دادگستری استان کرمانشاه،رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در شهرستان قصرشیرین و بازدید از موکب حسن القضای حسین  متعلق به دادگستری، بر خدمات رسانی ارزنده به زوار حرمین شریفین تاکید کرد.

دکتر توسلی زاده با بیان اینکه نهایت امنیت و آرامش برای زوار اربعین وجود دارد، تاکید کرد: جای نگرانی نیست و هیچگونه آماری در خصوص مراجعه به دستگاه قضایی استان و تشکیل پرونده وجود ندارد.

 رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در خصوص اقدامات قضایی صورت گرفته برای تسهیل پیاده روی اربعین حسینی تصریح کرد: در شهرستان های مسیر زائران ، کشیک قضایی ۲۴ ساعته وجود دارد و دسترسی به دادستان ها و قضات دادسرا نیز برای زائران امکانپذیر است. تابحال هیچ مورد قابل بحثی نداشتیم و همه امور طبق روال عادی پیش می رود.

عالی ترین مقام قضایی کرمانشاه، اقدامات صورت گرفته در بحث انتظامی و قضایی استان را در سه بخش توصیف کرد و گفت: بحث اول خدمت رسانی دادگستری استان به زائران از ورودی استان، کنگاور، که شرقی ترین شهرستان است شروع می شود که در آن با احداث  موکب، در خدمت زائران هستیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.