در بیت نماینده محترم ولی فقیه در استان کرمانشاه صورت گرفت؛

ششمین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان کرمانشاه برگزار گردید.

جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه امروز در سالن جلسات دفتر امام جمعه محترم کرمانشاه و با حضور حضرت آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه امروز در سالن جلسات دفتر امام جمعه محترم کرمانشاه و با حضور حضرت آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد.
در این جلسه که حقوق دانان بسیجی حضور داشتند، دکتر پرویز توسلی زاده رئیس دادگستری کل استان کرمانشاه و رئیس هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان در سخنانی به رسالت و نقش بسیج در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت. دکتر توسلی زاده همچنین از حمایت کامل از طرح آموزش همگانی حقوق و طرح هر مسجد یک حقوق دان گفت و اظهار داشت: سعی و کوشش مجموعه دادگستری استان و بسیج حقوق دانان برای اجرای برنامه‌های آموزش حقوقی در مساجد است.
همچنین در این جلسه رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان نیز نقش محوری اعضای محترم هیئت اندیشه ورز در تولید فکر و ایده در استان و کاهش آسیب های حقوقی را مهم برشمرد و اظهار داشت: امروز یکی از رسالت های بسیج حقوق دانان ایجاد بستر و زمینه های نقش آفرینی حقوق دانان بسیجی در مساجد در جهت ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی حقوقی و قضایی به مردم به منظور کاهش آسیب های حقوقی است.
در ادامه این جلسه آقای دکتر جباری عیسائیان از قضات دادگستری و عضو هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه نیز برنامه های مسجد محوری بسیج حقوق دانان را در تعامل با دادگستری استان در جهت پیشگیری از وقوع جرم و آموزش همگانی حقوقی را مهم برشمرد.
همچنین آقای دکتر پیمان لطیفی از اساتید دانشگاه نیز در سخنانی استفاده از ظرفیت‌های قانونی و تعامل با ائمه جماعات و جمعه در جهت هم افزایی بیشتر در اجرای آموزش همگانی و در مساجد را مورد تصریح قرار داد.
در خاتمه این جلسه اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون مسجد محوری برنامه‌های حقوق دانان پرداختند

میانگین امتیاز داده شده: -

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.