فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص):

برخی از مدیران در بیان مشکلات «لکنت زبان» گرفته‌اند

فرمانده سپاه استان کرمانشاه گفت: بعضی از مدیران مشکلات را می‌بینند اما آن را بیان و تحلیل نمی‌کنند و «لکنت زبان» گرفته و ساکت مانده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از فارس،سردار بهمن ریحانی در مراسم طرح اعتلای بسیج فرهنگیان، اظهارداشت: بزرگترین پایگاه قدرت ما داشتن آگاهی و بصیرت مردم و در صحنه بودن آنان است.

وی با اشاره به نارضایتی مردم نسبت به وضعیت معیشتی اقتصادی، افزود: مردم از اعتقادات خود بر نمی‌گردند و پای بند نظام و انقلاب هستند، کما اینکه امسال حضور مردم در راهپیمایی‌ها سراسری ۳۰ درصد بیشتر بود.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم در ادامه گفت: دشمن می‌خواهد نظام اقتصادی ما را نا کار آمد کند و مانع قدرت روز افزون ایران اسلامی شود، دشمن توان دیدن پیشرفت ایران و نفوذش در منطقه را ندارد.

ریحانی افزود: بعضی از مدیران مشکلات را می‌بینند اما آن را بیان و تحلیل نمی‌کنند و «لکنت زبان» گرفته و ساکت مانده اند. امروز دشمن در فضای مجازی می‌خواهد فرزندان ما را از اعتقاداتشان روی گردان کند، در این جهاد کبیر همه باید ثابت قدم باشیم.

در ادامه مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: با تلاش استاندار، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم، نمایندگان مجلس و... حق منطقه جنگی به ۱۴ منطقه و شهر کرمانشاه تعلق گرفت که فرهنگیان قدردان زحمات این عزیزان هستند.

وی افزود: با همت بلند برای رسیدن به هدف‌ها تلاش کنیم، یاس و نا امیدی در دل راه ندهیم، ناامیدی لطمه جبران ناپذیری دارد و یاس و ناامیدی را باید از بین برد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.