بیانیه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه

دعوت ازعموم مردم و حقوق دانان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان

افکار عمومی و نخبگان جامعه در داخل و خارج با رؤیت مستندات موجود بصورت متقن و محکم خوی استعماری و استکباری آمریکا را تایید می کنند.

 بسم الله الرحمن الرحیم

روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته است روزی که مبداء و منشاء آن به تسخیر سفارت آمریکا (لانه جاسوسی) در سال ۵۸ توسط دانشجویان انقلابی خط امام(ره) بازمی‌گردد، سفارتی که از کارکرد عادی یک سفارت خارج شده و تبدیل به مرکز توطئه چینی و سناریونویسی برای براندازی انقلاب شده بود و امروز اسناد آن اقدامات براندازانه، بصورت مستند و مکتوب در دسترس همگان قرار دارد و افکار عمومی و نخبگان جامعه در داخل و خارج با رؤیت مستندات موجود بصورت متقن و محکم خوی استعماری و استکباری آمریکا را تایید می کنند.

دشمنان این نظام مقدس که از سال۵۷ همواره با انواع راهبردها و تاکتیک های سخت و نرم در جهت براندازی و تضعیف انقلاب بودند امروز بعد از چهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی، علی رغم شکست های پی در پی که نمونه بارز و روشن آن نابودی مرکز جاسوسی و مقر فرماندهی آمریکای جنایتکار در ۱۳ آبان ۵۸ در تهران بوده است ،باز دست از دشمنی بر نداشته، بلکه با ترفندها و شیوه های جدید و با آرایش دیگری که مصداقش جنگ اقتصادی است به مواجهه با انقلاب اسلامی برخواسته است.

جنگ اقتصادی که امروز دشمن در پیش گرفته و در برنامه عملیاتی خود قرار داده جنگی است تمام عیار که در آن دشمن از تمام ظرفیت ها و توان خود و هم پیمانانش استفاده می‌کند و به گمان خود با تحریم و ایجاد تنگناهای اقتصادی می تواند در صفوف به هم پیوسته مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی فاصله انداخته و باعث تضعیف و براندازی انقلاب گردد. راهبردی که در طول چهل سال گذشته توسط رییس جمهورهای سابق آمریکا پیاده شده و نتیجه ای نداشته است.

لذا این بار که دشمن با یک خیز و برنامه ریزی دوباره، تجربه شکست خورده خود را برای چندمین بار، برای رسیدن به اهداف شوم و تحقق منافع مورد انتظارش دنبال می کند بسیج حقوق دانان سراسر استان از همه آحاد جامعه اعم از مسئولان و مردم عزیز و انقلابی دعوت می کند ضمن تلاش برای پیشرو بودن در حرکت انقلابی و جهادی در این برهه حساس انقلاب و حضور پر رنگ در مراسم روز ۱۳ آبان، به موارد زیر بعنوان پادزهر برنامه های دشمن عمل کنند:

۱. مسئولان با آگاهی از سناریوی دشمن با انجام خدمات مطوب و مورد انتظار مردم و با کار جهادی در مقابل آرایش دشمن، که آرایشی اقتصادی است محکم و استوار و با برنامه ریزی جدی صف آرایی کنند و خدمت شبانه‌روزی به مردم را در برنامه خود قرار دهند چرا که دشمن ناکارآمدی مسئولان و انقلاب را در برنامه خود قرار داده، تا  یأس و نا امیدی را بر جامعه تزریق کنند.

۲. استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از طریق عملیات روانی و با کمک گرفتن از رسانه و فضای مجازی به دنبال ایجاد تغییر در محاسبات مسئولان و مردم در موضوعات مختلف و در نهایت ایجاد یاس و نا امیدی از انقلاب و نظام است لذا بر همگان لازم است همچون چهل سال گذشته با هوشیاری و با نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری با مسائل پیش روی مقابله کنند.

 

۳. جنگ اقتصادی که دشمن برای چهل سالگی انقلاب ترسیم و تعریف کرده است ، با استفاده صحیح و به موقع مسئولان و مردم از چهل سال تجربه و کارآمدی انقلاب همچون توطئه‌های دیگر دشمن به گل خواهد نشست و بار دیگر بر سرافرازی انقلاب و ضعف و نگون بختی دشمن افزوده خواهد شد.

سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.