سردار ریحانی

دشمن همواره در تلاش است که بین ملت تفرقه و جدایی بیاندازد اما به خواست خدا هربار با شکست مواجه می‌شود.

دشمن از طریق اختلافات و تفرقه بین مذاهب مختلف اسلامی در جوامع اسلامی نفوذ می‌کند و چهره بدی از دین اسلام را به جهان نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی پیش از ظهر امروز در همایش وحدت و بصیرت که با حضور روحانیون و بزرگان مذاهب مختلف اسلامی در مصلای نماز جمعه شهرستان سرپل‌ذهاب برگزار شد، اظهار داشت: دشمن از طریق اختلافات و تفرقه بین مذاهب مختلف اسلامی در جوامع اسلامی نفوذ می‌کند و چهره بدی از دین اسلام را به جهان نشان می‌دهد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (‌ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه نباید اختلافات کوچک بین مذاهب اسلامی بزرگ شود، افزود: دشمن با نفوذ بین مذاهب مختلف اسلامی قصد دارد خدشه به وحدت اسلامی وارد کند، اما هواره مسلمانان با هوشیاری نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران با حفظ وحدت اسلامی درحال برداشتن گام‌های محکم ۴۰ ساله دوم انقلاب هستند، تصریح کرد: دشمن همواره در تلاش است که بین ملت تفرقه و جدایی بیاندازد اما به خواست خدا هربار با شکست مواجه می‌شود.

ریحانی با یادآوری زلزله ۷.۳ ریشتری سال ۹۶، استان کرمانشاه یک ازبارزترین وحدت اسلامی را در امدادرسانی به زلزله‌زدگان بیان کرد و افزود: زیباترین وحدت اسلامی در زلزله کرمانشاه دیده شد که چگونه ملت یکپارچه برای خدمات‌رسانی به پاخاستند و زلزله‌زدگان را تنها نگذاشتند.

این مسؤول به خدمات ارائه شده و ساخت‌وسازهای انجام شده پس از زلزله اشاره و بیان کرد: زندگی و امید در سرپل‌ذهاب پس از گذشت ۲ سال از زلزله همچنان در جریان است.

میانگین امتیاز داده شده: -

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.