دیدار رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی دادگستری و مشاوران خانواده قوه قضاییه

دکتر علی بهادری جهرمی،رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی دادگستری و مشاوران خانواده قوه قضاییه و رسول بهرامی پور،رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در دیدار با دکتر علی بهادری جهرمی، رئیس مرکز وکلا،کارشناسان رسمی دادگستری و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت:مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه می‌تواند در امر اشتغال زایی فارغ التحصیلان حقوق موثر باشد.
رسول بهرامی پور همچنین ضمن گزارشی از اقدامات تعاملی با مرکز یاد شده در استان کرمانشاه اظهار داشت سازمان بسیج حقوق دانان آماده هرگونه همکاری در خصوص استفاده از ظرفیت وکلا کارشناسان و مشاوران قوه قضاییه در جهت خدمت به مردم و حفظ حقوق عامه می باشد.
در این دیدار دکتر علی بهادری جهرمی نیز ضمن تشکر از خدمات سازمان بسیج حقوق دانان استان اظهار داشت که خدمات حقوقی و قضایی در حوزه های مختلف اعم از وکالت کارشناسی مشاوره و داوری و میانجیگری سردفتری و غیره باید در کشور توسعه یابد تا هم خدمت به مردم آسان شود و هم گامی موثر در جهت اشتغال زایی جوانان و فارغ التحصیلان حقوق فراهم شود.
رئیس مرکز وکلا کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضائیه همچنین اظهار داشت: باید به سمت و سویی رفت که با خدمات مشاوره از تشکیل پرونده ها در محاکم قضایی کاسته شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.