اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و حقوقدانان بسیجی در مسجد جامع شهرستان اسلام آباد غرب

طرح آموزش همگانی حقوق و هر مسجد یک حقوقدان امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان،مسئولین قضایی و حقوقدانان بسیجی در مسجد جامع اسلام آباد غرب با حضور آحاد مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه،طرح آموزش همگانی حقوق و هر مسجد یک حقوقدان امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان،مسئولین قضایی و حقوقدانان بسیجی در مسجد جامع اسلام آباد غرب با حضور آحاد مردم برگزار شد.
در این برنامه که رسیدگی به مشکلات قضایی مردم و ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان به مردم صورت گرفت،دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر در میان مردم بودن تصریح کرد:هیچگونه فاصله بین مسئولان قضایی استان با مردم وجود ندارد و در میان مردم خواهیم بود.
رسول بهرامی پور رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه نیز با اشاره به اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان در استان اظهار داشت که حقوقدانان بسیجی با ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قضایی به مردم در این طرح مشارکت دارند و در کنار مسئولین قضایی استان خدمتگزار مردم هستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.