جلسه مسئولان سازمان بسیج حقوقدانان و ستاد نماز جمعه کرمانشاه با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک

جلسه مسئولان سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با مسئولین ستاد نماز جمعه کرمانشاه برگزار شد

img-20200103-wa0031.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،جلسه مسئولان سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با مسئولین ستاد نماز جمعه کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان اظهار داشت بر اساس مبانی تاریخ اسلام مساجد منشاء و مبداء همه تحولات در طول تاریخ بوده است و پایگاه اصلی رزمندگان ما هم در دوران هشت سال دفاع مقدس هم این مساجد بوده اند.رسول بهرامی پور افزود امروز مساجد سنگر عبادت و کارفرهنگی است و لیکن باید مساجد ما هم به سنگری برای خدمت‌رسانی به مردم تبدیل شوند و همه دستگاه‌ها در سنگر مساجد نیز خدمت رسان مردم باشند. بهرامی پور از آمادگی کامل این سازمان برای هرگونه همکاری با ستاد نمازجمعه در عرصه های تخصصی مورد نیاز خبرداد.

عباس سروری دبیر ستاد نماز جمعه کرمانشاه نیز در سخنانی با استقبال از برنامه‌های سازمان بسیج حقوقدانان در نماز های باشکوه جمعه اظهار داشت: امیدواریم ظرفیت حقوقدانان بسیجی در جهت حل مشکلات حقوقی مردم به کار گرفته شود و بهترین سنگر برای این رسالت مساجد هستند که ان شاالله این اقدامات در نماز جمعه کرمانشاه با اهتمام ویژه ای اجرامیگردد.

همچنین شهرام کرمی معاون قضایی رییس کل دادگستری استان کرمانشاه نیز در این جلسه با اشاره به اجرای طرح هر مسجد یک حقوق دان توسط حقوق دانان بسیجی که از تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه نیز هست، از تلاشها و خدمات سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه تقدیر و این کار را در مساجد و مصلای نماز جمعه کار نیک و خیری دانست.

در پایان این دیدار تفاهم نامه همکاری مشترک به امضای رئیس سازمان بسیج حقوقدانان و نیز ستاد نماز جمعه کرمانشاه رسید که به موجب آن مرکز مشاوره حقوقی رایگان به طور ثابت در مصلی نماز جمعه افتتاح خواهد شد و مطالبه‌گری حقوق عامه، ارائه خدمات حقوقی و قضایی رایگان به نمازگزاران ،تهیه متون حقوقی مورد نیاز مردم جهت قرائت در بین صلاتین توسط بسیج حقوقدانان صورت خواهد گرفت

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.