دادستان جدید کرمانشاه معارفه شد

طی مراسمی شهرام کرمی به عنوان دادستان جدید استان کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری فارس کرمانشاه،آئین تکریم محمد‌حسین صادقی و معارفه شهرام کرمی دادستان‌های پیشین و جدید دادگاه عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه هم‌اکنون با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان و اعضای شورای تامین استان و قضات عالی رتبه در حال برگزاری است.

استاندار کرمانشاه در این مراسم به تلاش‌های صورت گرفته برای کنترل و مقابله با شیوع کرونا ویروس اشاره کرد و از پزشکان شرافتمند، پرستاران ایثارگر و خانواده بهداشتی درمانی و مردم کرمانشاه تشکر کرد.

وی همراهی صورت گرفته برای پیشگیری از شیوع کروناویروس را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: در سال جدید برای همه مردم و مسؤولان آرزوی توفیق روزافزون دارم ولی در تعطیلات باید همه متحد شویم و درخانه بمانیم.

هوشنگ بازوند افزود: باید همه آمادگی داشته باشیم که در دوران پساکرونا مسیر توسعه استان را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم و به یقین نیازمند همکاری و همراهی خانواده قضایی نیز هستیم.

وی در این مراسم از زحمات خالصانه و دلسوزانه محمدحسین صادقی دادستان پیشین کرمانشاه قدردانی و انتصاب شهرام کرمی دادستان جدید را تبریک گفت.

گفتنی است، شهرام کرمی پیش از این معاون قضایی رئیس کل دادگستری و معاون منابع انسانی دادگستری استان کرمانشاه بوده و محمدحسین صادقی نیز پس از این به عنوان قاضی دیوان عالی کشور به کار خود ادامه خواهد داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.