حقوق‌دانان بسیجی در مبارزه با فساد و عدالت‌گستری نقش‌آفرینی کنند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به ظرفیت حقوق‌دانان بسیجی گفت: این قشر باید در عدالت‌گستری و مبارزه با فساد نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از تسنیم، شهرام کرمی در دیدار با رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با استقبال از همکاری سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با دادسرا اظهار داشت: ظرفیت این سازمان بر اساس تأکیدات ریاست قوه قضائیه ظرفیت بسیار مناسبی در جهت دفاع از حقوق انقلاب، مردم، حاکمیت قانون اساسی و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه افزود: بنابراین دادسرا از این ظرفیت عظیم در سطح استان برای انجام رسالت‌های سنگین نهاد دادسرا استفاده خواهد کرد.

کرمی گفت: حقوقدانان بسیجی و انقلابی می‌توانند با شناسایی آسیب‌های حقوقی و ارائه پیشنهادات مؤثر به دادسرا کمک کنند و همچنین در مطالبه‌گری حقوق عامه و عدالت گستری و مبارزه با فساد نقش‌ داشته باشند.
رسول بهرامی‌پور رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان نیز در این دیدار بر عدالت گستری مبارزه با فساد و محتکرین و مفسدین اقتصادی تأکید کرد و گفت: حقوقدانان بسیجی آمادگی هرگونه همکاری تخصصی را با دادسرای استان دارند.

وی با تبریک انتصاب جناب آقای کرمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان عنوان کرد: ان‌شاءالله با مدیریت انقلابی ایشان در سمت دادستانی به عنوان مدعی‌العموم شاهد نهضت جهادی دادسرا در عرصه‌های عدالت گستری، مبارزه با فساد، دفاع از حقوق عامه و برخورد با محتکران در سطح استان به ویژه شهر کرمانشاه باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.