هشدار دادستان کرمانشاه :

هشدار دادستان کرمانشاه نسبت به واگذاری بخشی از اراضی منابع طبیعی برای ایجاد طرح‌های گلخانه‌ای

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه:دادستان کرمانشاه به واگذاری بخشی از زمین‌های منابع طبیعی برای ایجاد طرح‌هایی مانند گلخانه‌ای اشاره کرد و گفت:متاسفانه تخلفات و سوء استفاده‌هایی در این واگذاری‌ها بویژه در اطراف شهر کرمانشاه مشاهده می‌شود.

شهرام کرمی در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال از اراضی ملی منابع طبیعی، با تاکید براینکه همه دستگاه‌های متولی در برخورد با متصرفین اراضی ملی وظیفه قانونی دارند، اظهار کرد: این دستگاه‌ها با استفاده از اختیارات قانونی خود می‌توانند با متصرفین اراضی ملی برخورد کنند نه اینکه منتظر پیشقدمی دستگاه قضایی باشند.

وی تصریح کرد: همه این دستگاه مکلفند و وظیفه قانونی دارند که هرجایی تصرف به اراضی ملی و تغییر کاربری را دیدند، وارد عمل شده و برخورد کنند.

بیشتر بخوانید: ۸۸ درصد از اراضی ملی استان بوشهر در سیستم کاداستر جانمایی شد

وی در ادامه به واگذاری بخشی از زمین‌های منابع طبیعی برای ایجاد طرح‌هایی مانند گلخانه‌ای اشاره کرد و گفت:متاسفانه تخلفات و سوء استفاده‌هایی در این واگذاری‌ها بویژه در اطراف شهر کرمانشاه مشاهده می‌شود.

کرمی اضافه کرد: برخی افرادی که این گونه از زمین‌ها را برای اجرای طرح‌های گلخانه‌ای دریافت می‌کنند، پس از اخذ مجوز‌های لازم اقدام به قطعه بندی زمین‌ها کرده و آن‌ها را به قیمت بسیار بالاتری به فروش می‌رساند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.