شناسه : 34545
نویسنده : استان کرمانشاه
عکس
/

مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست

پایگاه خبری الجزیره دوشنبه شب گزارش داد که عزت الرشق خیالبافی نتانیاهو در تسلیم شدن جنبش حماس و تحویل اسیران صهیونیستی نزد حماس با هدف توقف جنگ را بیانگر وضعیت بحرانی نتانیاهو در قدرت و مصرف داخلی دانست.

به گزارش خبرآنلاین؛ یک مقام ارشد جنبش حماس درباره اظهارات امروز بنیامین نتانیاهو درباره امکان پایان جنگ با خلع سلاح جنبش حماس واکنش نشان داد.

به گزارش مهر؛ پایگاه خبری الجزیره دوشنبه شب گزارش داد که عزت الرشق خیالبافی نتانیاهو در تسلیم شدن جنبش حماس و تحویل اسیران صهیونیستی نزد حماس با هدف توقف جنگ را بیانگر وضعیت بحرانی نتانیاهو در قدرت و مصرف داخلی دانست.

عزت الرشق تاکید کرد: اظهارات امروز نتانیاهو جنایتکار مبنی بر اینکه «جنگ را می‌توان با تسلیم جنبش، زمین گذاشتن سلاح‌ها و تحویل گروگان‌ها متوقف کرد»، جملات مضحکی برای مصرف محلی است که واقعیت وضعیت بحرانی او را منعکس می‌کند.

این مقام ارشد حماس تاکید کرد که اشغالگران ۲۲۰ روز پس از تجاوزات و نسل کشی علیه مردم ما در نوار غزه، به هیچیک از اهداف تجاوزکارانه خود دست نیافته است.

وی اضافه کرد: همچنین، نتانیاهو با صحبت در مورد «اطمینان از تخلیه رهبران جنبش از نوار غزه و تبعید آنها» توهمات می‌فروشد، که مجدداً تأیید می‌کند که همچنان با توهمات و رویاهای خود برای دستیابی به یک پیروزی ادعایی ادامه می‌دهد.

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.