شناسه : 26028
چ., 02/24/2021 - 23:10
نویسنده : kadmin

هفتمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در آستانه ولادت با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) برگزار شد

رسول بهرامی پور در ادامه از اجرای یک مرحله دیگر کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه  تا پایان سال خبر داد و گفت : به لطف الهی مرحله چهارم آزاد سازی زندانیان در قالب نهضت کمک مؤمنانه در آستانه سال جدید  اجرا خواهد شد

 ۱

به گزارش روابط عمومی بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،هفتمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در آستانه ولادت با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) برگزار شد .

در این رزمایش تعداد 300 بسته معیشتی با ارزشی معادل یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال توسط حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه میان خانواده های نیازمند کرمانشاه توزیع شد . در حاشیه این رزمایش مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه در راستای نهضت مواسات و کمک مؤمنانه هفتمین مرحله است که سازمان بسیج حقوق دانان مبادرت به اجرای رزمایش کمک مؤمنانه می نماید، افزود:  در سال جاری  از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تاکنون بیش از 4000 بسته معیشتی توسط سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با ارزشی معادل یک میلیارد و سیصد وسی و هشت هزار و صدهزار تومان بین افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه توزیع شده است.

۱

وی در ادامه گفت: علاوه بر بسته های معیشتی کمک مؤمنانه ، حقوق دانان بسیجی خدمات مؤمنانه تخصصی از قبیل مشاوره حقوقی ، وکالت رایگان ، کارشناسی رایگان ، ثبت اسناد رسمی رایگان و ... را دستور کار قرار داده که بحمدالله به شایستی انجام شده است و این اقدامات توسط مجمع خیرین حقوق دان بسیجی ادامه دارد. رسول بهرامی پور در ادامه از اجرای یک مرحله دیگر کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه  تا پایان سال خبر داد و گفت : به لطف الهی مرحله چهارم آزاد سازی زندانیان در قالب نهضت کمک مؤمنانه در آستانه سال جدید  اجرا خواهد شد و تعدادی از مردان و پدران به آغوش خانواده بر خواهند گشت . مدیر سازمان بسیج حقوق دانان همچنین از ارائه گزارش عملکرد سال 1399 این سازمان در رابطه با رزمایش کمک مؤمنانه در روزهای پایانی سال خبر داد .   

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید