شناسه : 27697
پ., 11/25/2021 - 11:31
نویسنده : kadmin

رسیدگی رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح به مسائل و مشکلات مراجعان در اولین ملاقات مردمی

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در اولین ملاقات مردمی خود به مسائل و مشکلات مراجعان رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری میزانحجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان در اولین برنامه ملاقات مردمی پس از انتصاب به‌عنوان رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، دستوراتی برای رسیدگی به ۱۲ درخواست مراجعان صادر کرد.

تقاضای تخفیف مجازات، درخواست عفو، استفاده از پابند الکترونیکی و مرخصی زندانی از جمله خواسته‌های مراجعه‌کنندگان در این دیدار بود.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در حاشیه این برنامه، دیدار‌های منظم مردمی را از سرلوحه‌های اصلی برنامه‌هایش جهت خدمت رسانی مطلوب و تکریم ارباب رجوع برشمرد.

حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان هدف از این دیدار‌ها را دسترسی راحت مردم به مسئولان برای رسیدگی به خواسته‌های آن‌ها و بیان مشکلاتشان عنوان کرد.

وی تاکید کرد: ملاقات مسئولان با مردم روند خدمت رسانی را تسهیل و به فرآیند حل مشکلات شتاب می‌بخشد

گفتنی است متقاضیان می‌توانند درخواست‌های خود برای ملاقات با رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح را در طول شبانه‌روز از طریق تلفن گویا با شماره ۰۲۱۸۲۹۰۰ و در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۸۲۹۰۲۲۱۱ دبیرخانه حوزه ریاست و روابط عمومی مطرح نمایند.

در این ملاقات مردمی، مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات، مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی، معاون اجرای احکام دادسرای نظامی تهران و معاون دادستان نظامی تهران و سرپرست دادسرای نظامی ناحیه شرق استان تهران حضور داشتند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید